Міжнародний онлайн тренінг «InclusiON NOW!»

У грудні 2020 року Armenian Progressive Youth NGO разом зі своїми партнерами з Австрії, Бельгії, Вірменії, Швеції та України провели тренінг «InclusiON NOW!». Група з 30 молодіжних працівників з 6 країн Східного партнерства пройшла онлайн-курс для молодіжних робітників та педагогів з країн Східного партнерства.

До складу цієї групи було відібрано старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Сікуна Антона Миколайовича.

У рамках тренінгу учасники пройшли серію з 15 онлайн-курсів з тем: соціальні ідентичності та динаміка влади, комунікація, залучення та участь молоді в суспільних процесах тощо.

Над тренінговим курсом працювали Armenian Progressive Youth (Вірменія), IZ – Association for the Promotion of Diversity, Dialogue and Education (Австрія), AEGEE-Europe (Бельгія) та Fryshuset Foundation (Швеція), Білоруська студентська асоціація (Білорусь), Local Democracy Agency (Грузія), Foundation for Advancement (Молдова), СТАН \ STAN art group (Україна).  Проєкт підтримано Eastern Partnership Civil Society Forum Re-granting Scheme (FSTP) та був профінансований Європейським Союзом.