ВСТУП 2023Академія Державної пенітенціарної служби  – заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який є державною установою в підпорядкуванні  Міністерства юстиції України.

Віртуальний тур Академією ДПтС

БАКАЛАВРАТ

вступ на навчання за державним замовленням

stan-kursantom-2022

Як стати курсантом Академії Державної пенітенціарної служби

5 кроків для вступу

 

1 крок – звернутись до відділу по роботі з персоналом найближчої установи виконання покарань (УВП) або слідчого ізолятора (СІЗО) та отримати перелік документів для формування особової справи й проходження військово-лікарської комісії. Зібрати необхідні документи та передати їх до відділу по роботі з персоналом УВП або СІЗО для формування особової справи (Вашу справу надішлють до Академії ДПтС, везти її самому не потрібно). Контакти УВП та СІЗО можна знайти тут: //minjust.gov.ua/dep/dkvs/mijregionalni-teritorialni-organi-z-pitan-vikonannya-kriminalnih-pokaran-ministerstva-yustitsii-ukraini

 

2 крок – скласти національний мультипредметний тест (НМТ) та написати мотиваційний лист //academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/Motivacijnij-list-ZRAZOK-1-1.pdf. Це обов’язково для вступу на освітню програму «Право». Для спеціальностей «Правоохоронна діяльність», «Економіка», «Психологія» : можна здати НМТ або ж вступне мультипредметне випробування в Академії ДПтС).

 

3 крок – з’явитись до Академії ДПтС під час вступної кампанії (м. Чернігів, вул. Гонча 34) з документами (паспорт, документ про загальну середню освіту, приписне свідоцтво (для чоловіків), сертифікат НМТ, мотиваційний лист), зареєструватись та подати заяву (можна подати одразу на декілька спеціальностей: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Економіка»).

 

4 крок – скласти вступне випробування з фізичної підготовки (для всіх спеціальностей). З нормативами можна ознайомитись тут: //academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Dodatok_3_Normativi-vikonannya-vprav-z-fizichnoi-pidgotovki.pdf

Скласти вступне мультипредметне випробування (для вступу на програму «Економіка», «Психологія», «Правоохоронна діяльність»).

5 крок – дочекатись оприлюднення рейтингових списків та подати оригінали документів, якщо Ви не зробили цього відразу при реєстрації. В серпні 2023 на сайті Академії  опублікується наказ про зарахування.

Вітаємо – Ви курсант Академії ДПтС!

БАКАЛАВРАТ

вступ на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб

стань студентом

Магістратура Академія ДПтС 2022

Аспірантура Академія ДПтС

Приймальна комісія

м. Чернігів,

вул. Гонча, 34

Телефон: (0462)  653-919

E-mail: academy@kvs.gov.ua

Ви питаєте - ми відповідаємо

Є питання - напишіть нам

    [recaptcha]