МагістратураВідповідно до Закону України «Про вищу освіту» від 1 липня 2014 року № 1556-VII:

Магістр – це освітній ступінь, що здобувається на другому рівні вищої освіти та присуджується закладом вищої освіти

у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми.

Особа має право здобувати ступінь магістра за умови наявності в неї ступеня бакалавра.

В Академії відкрито магістратуру зі спеціальностей:

Спеціальність “Право”:

 • Термін навчання – 1 рік 6 місяців
 • Вступні випробування – ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови) та ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей)
 • Форма навчання – денна, заочна
 • Навчання здійснює за державним замовленням та за кошти фізичних, юридичних осіб

З розмірами оплати за навчання можна ознайомитись за цим посиланням.

Спеціальність “Психологія”:

 • Термін навчання – 1 рік 6 місяців
 • Вступні випробування – ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови) та ФВВ (фахового вступного випробування)
 • Форма навчання – денна, заочна
 • Навчання здійснює за державним замовленням та за кошти фізичних, юридичних осіб

З розмірами оплати за навчання можна ознайомитись за цим посиланням.

Спеціальність “Правоохоронна діяльність”:

 • Термін навчання – 1 рік 6 місяців
 • Вступні випробування – ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови) та ФВВ (фахового вступного випробування)
 • Форма навчання – денна, заочна
 • Навчання здійснює за державним замовленням та за кошти фізичних, юридичних осіб

З розмірами оплати за навчання можна ознайомитись за цим посиланням.

«Перехресний вступ» – можливість, передбачена законодавством про вищу освіту: за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань особа може вступити до магістратури за іншою спеціальністю .

Право на «перехресний вступ» гарантується ч. 10 статті 44 Закону України «Про вищу освіту». Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України передбачають, що «Особа може вступити до закладу вищої освіти для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала відповідного додатка до диплома.

Скористайтесь цією можливістю!

Контакти

Начальник відділу магістратури

Свириденко Наталія Миколаївна

підполковник внутрішньої служби

+38(0462)-65-39-19, +38 067-461-54-70, 093-876-60-72

 

Методист 

Вороная Світлана Сергіївна 

+38 066-222-31-29

 

Інспектор 

Яворська Соломія Ярославівна 

старший лейтенант внутрішньої служби

+38 066-268-83-30

 

 


Відділ магістратури працює за таким графіком:

понеділок–п’ятниця – з 8:30 до 17:30

субота/неділя – вихідний

Приймальна комісія

вул. Гонча, 34, м.Чернігів

+38(0462) 65-39-19

Email: priymalna.komisiya@academysps.com

Графік роботи:

понеділок–п’ятниця – з 8:30 до 17:30

субота/неділя – вихідний

З 27 липня по 5 серпня 2021 року триватиме реєстрації на спеціально організовану сесію ЄВІ для вступу до магістратури

11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

 • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
 • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Цьогоріч вартість участі в тестуванні складає 540 грн, до початку реєстрації учасникам варто ознайомитися із нормативним документом, що регламентує особливості надання платної послуги із проведення спеціально організованої сесії ЄВІ. Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом.

комплект документів Магістратура

Крок 1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:

 • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
 • документ, що посвідчує особу;
 • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

*Для осіб, які завершили навчання в минулих роках) потрібно надіслати документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (диплом з додатком);

*Для військових або осіб, які здобували освіту за державним замовленням у закладах із специфічними умовами навчання потрібно надіслати довідку щодо завершення навчання та отримання диплома у 2021 році;

*Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (тільки у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

 

Крок 2.  Надішліть на електронну адресу priymalna.komisiya@academysps.com приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті.

екзаменаційний листок магістратураКрок 3. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Відповідно до Правил прийому іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) складатимуть вступники у магістратуру всіх спеціальностей.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти (бакалавра, магістра) можуть проводитись наступні іспити та фахові випробування:

 • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра; (завдання минулих років)
 • єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. (завдання минулих років)
 • фахове випробування у навчальному закладі – форма вступного випробування, що проводиться у навчальному закладі для вступу на основі здобутого (або такого, що здобувається) ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, яка передбачає перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей.

Програми вступних випробувань

У 2021 році вступники до магістратури зможуть подати результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2020 або 2021 року та єдиного фахового вступного випробування з права 2021 року.

Перелік іспитів та фахових випробувань для вступу в магістратуру Академії

Галузь знань Спеціальність Іноземна мова Фахові випробування
Право 081 «Право» ЄВІ з іноземної мови (ЗНО) ЄФВВ з права/ТЗНПК
Соціальні та поведінкові науки 053 «Психологія» ЄВІ з іноземної мови (ЗНО) ФВВ у навчальному закладі
Цивільна безпека 262 «Правоохоронна діяльність» ЄВІ з іноземної мови (ЗНО) ФВВ у навчальному закладі

Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, до якої входять результати єдиного вступного іспиту (єдиного фахового вступного випробування), вступних випробувань та іспитів у начальних закладах та інші показники.

На основі конкурсних балів здійснюється процедура відбору вступників на конкурсні пропозиції у закладах вищої освіти.

Програми вступних випробувань, фахових випробувань, співбесід, творчих заліків та творчих конкурсів обов’язково оприлюднюються на веб-сайтах закладів вищої освіти. У програмах містяться критерії оцінювання, структура оцінки і порядок оцінювання.

Відомості про результати вступних випробувань та інших конкурсних показників вносяться до запису про вступника в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та відображаються на сайті Інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Формула розрахунку конкурсного бала

 1. Конкурсний бал (КБ) особи, яка вступає на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право», визначається за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + К3*П3

 • П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови (за шкалою від 100 до 200 балів),
 • П2 – оцінка єдиного фахового вступного випробування за тест із права (за шкалою від 100 до 200 балів),
 • П3 – оцінка єдиного фахового вступного випробування за тест із загальних навчальних правничих компетентностей (за шкалою від 100 до 200 балів);
 • К1, К2, К3 – невід’ємні вагові коефіцієнти, які встановлюються закладом вищої освіти на рівні не менше ніж 0,25 кожний; Сума коефіцієнтів К1, К2, К3 для кожної конкурсної пропозиції має дорівнювати 1.
 1. Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на всі інші спеціальності конкурсний бал розраховується за такою формулою:

Конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + П3,

 • П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) або вступного випробування з іноземної мови у випадках, передбачених цими Умовами (за шкалою від 100 до 200 балів);
 • П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів);
 • П3 – оцінка за інші показники конкурсного відбору (враховуючи середній бал документа про здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ) відповідно до Правил прийому, якщо вони встановлені (за шкалою від 0 до 20 балів сумарно за всі такі показники);
 • К1, К2 – невід’ємні вагові коефіцієнти, встановлюються закладом вищої освіти на рівні не менше ніж 0,25 кожний. Сума коефіцієнтів К1, К2 для кожної конкурсної пропозиції має дорівнювати 1.
 1. В інших випадках конкурсний бал обчислюється як сума балів за вступні випробування та інші показники конкурсного відбору відповідно до Правил прийомуна навчання, що затверджені закладом вищої освіти.

Перехресний вступ

Вступники, які беруть участь у конкурсі на магістратуру за неспорідненою спеціальністю, повинні складати додаткове вступне випробування. Додаткове вступне випробування зазвичай має кваліфікаційний характер та оцінюється за двобальною шкалою – «склав/не склав». Якщо вступник не склав додаткове вступне випробування, він втрачає право брати участь у конкурсному відборі на цю освітню програму.

Відсутність додатка до диплома

Якщо з об’єктивних причин додаток до документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень у вступника є відсутнім, його середній бал прирівнюється до мінімально можливого значення.

Мінімальне значення кількості балів

Кожен заклад вищої освіти самостійно визначає мінімально допустиму кількість балів зі вступних випробувань, із якими вступник має право брати участь у конкурсі.

У 2021 році будь-яка особа може вступити до Академії для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових фахових вступних випробувань.

Вступники повинні скласти додаткові вступні випробування.

Програма додаткового вступного випробування 262 «Правоохоронна діяльність» Кримінологія

Програма додаткового вступноговипробування 053 «Психологія» Основи психологii

Винятком є спеціальність 081 «Право». В 2021 році для здобуття ступеня магістра за цією спеціальністю приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра з спеціальностей 081 «Право» або 293 «Міжнародне право», напрямів 6.030401 «Правознавство», 6.030202  «Міжнародне право».

Строки проведення

Додаткові фахові вступні випробування у 2021 році проходять у закладах вищої освіти у два етапи:

Для реєстрації на додаткові фахові вступні випробування потрібно зателефонувати до приймальної комісії Академії.

Оцінювання

Додаткове вступне випробування зазвичай має кваліфікаційний характер та оцінюється за двобальною шкалою – «склав/не склав». Якщо вступник не склав додаткового вступного випробування, то він втрачає право брати участь у конкурсному відборі на освітню програму. Додаткове вступне випробування може проводитися у формі тесту.

Міністерством освіти і науки визначено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури в 2021 році.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови буде проведений 30 червня.

Проведення Єдиного фахового вступного випробування з права відбудеться 2 липня.

Реєстрація вступників для участі у ЗНО розпочнеться 11 травня і триватиме до 3 червня.

Запрошення-перепустки, в яких буде визначено час та місце проведення тестування, учасники ЗНО отримають до 16 червня.

Оголошення офіційних результатів тестування відбудеться не пізніше 13 липня.

Дати проведення додаткових сесій тестування будуть визначені окремо.

Проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови для учасників, які виявлять бажання перескласти вступний іспит, відбудеться 11 вересня.

В 2021 році результати Єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть обов’язковими для вступу на всі магістерські спеціальності.

 

У 2021 новому році вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020-2021 років, а результати єдиного фахового вступного випробування – тільки 2021 року.