Зустріч заступника Міністра юстиції України, керівника апарату Онищенко Ганни Володимирівни

20 грудня 2016 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась зустріч заступника Міністра юстиції України, керівника апарату Онищенко Ганни Володимирівни з курсантами, студентами та працівниками Академії.

Представляючи гостю, ректор Академії О.М.Тогочинський зазначив, що радий бачити її у стінах навчального закладу, де готуються фахівці, у тому числі і для Міністерства юстиції України.

Заступник Міністра юстиції розповіла присутнім про формування новітньої системи органів юстиції та реформування Державної пенітенціарної служби. Ганна Володимирівна зазначила, що саме реформа пенітенціарної системи є найбільш багатогранною й складною, і кінцевим результатом якої має стати зменшення відсотка повторного скоєння злочинів, а також поліпшення умов як для працівників системи, так і для осіб, які відбувають покарання. Вона наголосила, що сьогоднішні студенти мають унікальну можливість в умовах сучасних реформ повністю проявити та реалізувати свої здібності як фахівців та запевнила курсантів Академії, які навчаються за державним замовленням, що вони по закінченні навчального закладу будуть стовідсотково працевлаштовані.

У подальшому зустріч проходила у форматі запитань та відповідей з актуальних проблем, які цікавили курсантів, студентів та професорсько-викладацький склад.

Сектор у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю