Зустріч з ветеранами Академії ДПтС – як символ єдності поколінь пенітенціарної служби.

Дуже гарною та доброю традицією є привітання ветеранів Академії, яке відбулося сьогодні 10 листопада – в День вшанування ветеранів органів внутрішніх справ.

На зустріч із курсантами Академії завітав Свинарьов Віктор Іванович, який з 1996 по 2005 рік був ректором тоді ще Чернігівського училища внутрішніх справ МВС України та Чернігівського юридичного коледжу Державного департаменту України з питань виконання покарань.

У вітальній промові були висловлені слова щирої вдячності та глибокої поваги до ветеранів – професіоналів, які стояли у витоків створення та розвитку навчального закладу, та присвятили багато років свого життя службі на користь державі та суспільству. Наполегливість та відданість обраній справі стали неоціненною спадщиною, яку ветерани передають молодому поколінню.

Тепер це наша історія, традиції і звичайно гордість.

Сектор виховної та психологічної роботи