Зустріч з Представниками Офісу Уповноваженого

Чернігівську область наприкінці червня 2021 року із робочою поїздкою відвідали представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко, представник Уповноваженого в північних областях Вікторія Пєхова та директор Департаменту моніторингу соціальних прав Світлана Глущенко. Підсумування напрацювань представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулося 23 червня 2021 року в приміщенні Чернігівської міської ради на засіданні круглого столу за участі представників місцевих органів влади, наукової спільноти та правозахисників.

Академію ДПтС у заході представили завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права д-р юрид. наук, професор Лариса Шумна та доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права канд. юрид. наук, доцент Леонід Самофалов.

Під час зустрічі присутніх було ознайомлено з особливостями функціонування інституту Омбудсмана в Україні, обговорено проблемні питання стану дотримання прав і свобод людини, які виявлені під час моніторингових візитів місць несвободи, а також презентовано щорічну доповідь Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини в Україні за 2020 рік.

Представники Уповноваженого передали учасникам зустрічі презентаційні матеріали до щорічної доповіді, які стисло відображають основні напрями та результати діяльності Офісу Омбудсмана в Україні, а також серію інформаційних буклетів «Захисти себе від дискримінації», підготовлені за сприяння Офісу Ради Європи в Україні.

Кафедра теорії та історії держави і права,
конституційного права