Зустріч з начальником Управління державної виконавчої служби

24 травня 2017 року відбулась зустріч здобувачів вищої освіти Академії з начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергієм Миколайовичем П’ятницею. Головною темою зустрічі  було  обговорення реформування в органах Міністерства юстиції України, зокрема в сфері примусового виконання судових рішень.

Детально було розглянуто питання інституту приватних виконавців. Насамперед, порівняння правового статусу державного і приватного виконавців, законодавче закріплення положення про приватних виконавців та перспективи роботи приватних виконавців.

Здобувачі вищої освіти дізналися про функціонування єдиного реєстру боржників, який створений відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» від 2 червня 2016 року та Положенню про автоматизовану систему виконавчого провадження від 5 серпня 2016 року. Сергій Миколайович наголосив, що реєстр є абсолютно відкритим для всіх громадян без обмежень. Відомості стосовно боржників, включених до Єдиного реєстру боржників, розміщуються на веб-сайті Міністерства юстиції України.

Під час обговорення здобувачі вищої освіти досить активно ставили питання щодо проблем та перспектив реформування в сфері виконання судових рішень, можливості проходження виробничої практики в органах Державної виконавчої служби та подальшого працевлаштування.