Зустріч керівництва Чернігівської районної державної адміністрації зі студентами навчальних закладів м. Чернігова

17 листопада 2016 року Низовець О.М., начальник факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників, та група студентів-випускників Академії Державної пенітенціарної служби були присутні на зустрічі керівництва Чернігівської районної державної адміністрації зі студентами навчальних закладів м. Чернігова з нагоди Міжнародного дня студента.

З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Віктор Борисович Корж і побажав студентам наснаги, працьовитості, успіхів у навчанні та реалізації всіх своїх намірів в подальшому житті. Перед студентами виступили керівники районних відділів та установ, ознайомили присутніх з умовами праці в загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я та підприємствах району. Молоді спеціалісти поділились своїми враженнями від перших років праці.

Низовець О.М. також привітала всіх присутніх студентів зі святом та презентувала Академію Державної пенітенціарної служби. Олена Миколаївна розповіла про умови навчання в Академії, перспективи розвитку навчального закладу та запросила всіх присутніх на День відкритих дверей 3 грудня 2016 року. Всім учасникам заходу було запропоновано переглянути відеофільм про Академію.

Факультет заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників