Зустріч із практичним психологом Наталією Волинець

Для курсантів-психологів 1–3-х курсів факультету пробації проведено зустріч із практичним психологом Наталією Волинець, яка була організована викладачами кафедри психології. Вона є практикуючим психологом з великим досвідом роботи: працює у Редьківському НВК, є волонтером-психологом по роботі з воїнами АТО, а також практикує у «Міжнародній Антинаркотичній Асоціації» (ГО «Центр здоровой молодежи»).

На занятті Наталія Волинець надала практичні поради курсантам, які мають знайти своє місце в майбутній професійній діяльності психолога, а також провела одну зі своїх улюблених методик «Маски», яку доповнила роботою з метафоричними картами. У свою чергу курсанти отримали нові знання та корисний досвід роботи з інструментарієм психолога.