Знайомство з Верховним Судом
15 та 18 лютого 2019 року курсанти, студенти, аспіранти та співробітники Академії Державної пенітенціарної служби за ініціативи завідувача кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Лариси Шумної відвідали Верховний Суд, який є найвищим судовим органом у системі судочинства України та забезпечує сталість та єдність судової практики у порядку та спосіб, визначені процесуальним законом.
Знайомство розпочалося з відвідування будівлі Касаційного цивільного суду та спілкування з суддею Оленою Білоконь, яка розповіла про особливості своєї роботи, люб’язно показавши кабінет та офіс, де працюють її помічники.
 
Продовжилась екскурсія до Великої Палати Верховного Суду, яка розміщена у Кловському палаці. Ця велична будівля була створена ще у 18 столітті. З того часу в ній розміщувалися і друкарня Києво-Печерської лаври, і військовий госпіталь, і гімназія, і навіть резиденція губернатора. Сьогодні Кловський палац є пам’яткою національного значення.
 
З роботою та історією Касаційного Господарського суду гостей ознайомила Валентина Щербатюк. Бажаючі  мали можливість зробити пам’ятне фото в залі судового засідання.
 
Усі залишилися задоволеними та приємно здивованими теплим прийомом і пізнавальною розповіддю про роботу Верховного Суду. Поїздка до Києва була цікавою й залишила позитивні враження та хороші спогади.