Знайомство з системою управління підприємством

6 жовтня 2021 року здобувачі-магістри за спеціальністю «Психологія» Академії ДПтС у супроводі начальника кафедри психології полковника внутрішньої служби Оксани Мірошниченко та доцента кафедри психології Ірини Волевахи з метою поглиблення знань з навчальної дисципліни «Психологія організацій» відвідали Інститут комп’ютерних технологій, підприємство з контрактного виробництва електроніки «Група компаній ІКТ».

З презентацією виступив менеджер системи якості, провідний фахівець компанії з добору персоналу кандидат психологічних наук, доцент Сергій Волеваха. Здобувачі ознайомились з системою управління підприємством, напрямками діяльності щодо актуалізації психологічних чинників його конкурентоздатності, функціями та завданнями психолога в організації.