Змагання з волейболу на кубок Чернігівської обласної

З 02 по 04 листопада 2016 року у спортивному залі військової частини Державної спеціальної транспортної служби в м. Чернігові відбулись змагання з волейболу на кубок Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» України. У змаганнях приймало участь 7 команд фізичної культури правоохоронних органів області.

Змагання було проведено з метою підвищення рівня фізичної загартованості та зміцнення здоров’я членів товариства «Динамо» та популяризації здорового способу життя.

За результатами напружених та емоційних ігор, бронзовим призером стала збірна команда прикордонного загону Чернігівської області, срібним призером стала команда Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, а переможцем Кубку області серед правоохоронців стала команда Академії Державної пенітенціарної служби. Вітаємо хлопців з перемогою!!!