Життя ветеранського осередку Академії ДПтС

В  Академії ДПтС відбулися загальні збори організації ветеранів, у роботі яких взяли участь керівники навчального закладу на чолі з ректором Академії Тогочинським О.М. Збори відкрив голова ради ветеранів Самофалов Л.П.

З привітанням учасників зборів виступив ректор Академії Олексій Михайлович Тогочинський, який розповів про стан справ в навчальному закладі, завдання колективу, перспективи розвитку. З інформацією про діяльність осередку  виступив Самофалов Л.П.

Учасники зборів одностайно проголосували за нове Положення про осередок ветеранів, структуру заяви для вступу до організації та членські внески.IMG_6929

Про завдання організації та її участь у житті Академії сказав у своєму виступі перший проректор Академії Олійник О.І.  З пропозиціями про роботу осередку виступили Прохоренко М.О., Нечасна Н.М., Сучок М.В., Євдокімов О.В.

Учасники зборів вибрали правління осередку у складі: Прохоренка М.О., Самофалова Л.П., Ткача А.М., Уса В.І., Усенко О.М., головою правління вибрано Самофалова Л.П., доцента кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права; заступником – Уса В.І.

Одне із питань, винесених на обговорення, – це участь членів організації в підготовці та проведенні святкування 40-річчя Академії ДПтС.

Для роботи ветеранської організації, за розпорядженням ректора Академії Тогочинського О.М., було виділено приміщення з необхідним обладнанням.

У планах діяльності осередку – робота зі студентською та курсантською молоддю, сприяння ректорату у проведенні різних заходів, захист прав ветеранів, посильна їм допомога та інше.

Голова правління Самофалов Л.П.