Здоров’язбережувальні технології у навчально-виховному процесі

1 травня на базі Академії відбувся міжвузівський круглий стіл, присвячений питанням застосування здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховному процесі. У заході взяли участь представники Академії, а саме кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін, Інституту професійного розвитку, медичної частини, та представники Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

Учасники круглого столу обговорили питання застосування здоров’язбережувальних технологій в освітній галузі. Було зазначено, що сучасна система освіти чималу увагу приділяє проблемі збереження та зміцнення здоров’я молоді. Насамперед це реалізовується через впровадження в освітній процес різних профілактичних програм з формування здорового способу життя, головною метою яких є розуміння курсантами і студентами важливості збереження власного здоров’я. Водночас виокремили низку соціально-педагогічних, психологічних факторів, які негативно впливають на формування здоров’язбережувального середовища у навчальних закладах.

Зустріч відбулась у форматі конструктивного діалогу.