Збори факультету пробації

4 жовтня 2017 року на факультеті пробації були підбиті підсумки з навчання, службової дисципліни, спортивної роботи та стану дотримання внутрішнього порядку за вересень 2017 року. Підсумки підбивав начальник факультету пробації підполковник внутрішньої служби Шамрук Олег Павлович.

На підбитті підсумків були присутні керівники Академії Державної пенітенціарної служби, куратори навчальних груп, представники навчального відділу та батьківського комітету.

Було проведено детальний аналіз стану успішності навчання курсантів на факультеті та шляхи підвищення її рівня. Відмінниками з навчання на факультеті пробації є курсанти Яворська Соломія, Ганжа Яна, Запорожець Ольга, Шайнога Кирило, Симоненко Максим, Свіженко Сергій, Лисенко Ольга, Пономаренко Катерина, Горб Олександра.

Кращі курсанти були заохочені начальником факультету.  Керівництвом були визначені стратегічні завдання факультету з кожного із напрямків діяльності відповідно до плану основних заходів Академії на жовтень 2017 року.

Проректор Академії полковник внутрішньої служби Шеремета Олексій Петрович визнав роботу факультету у звітному періоді задовільною і зазначив, що факультет пробації посідає провідне місце у підготовці фахівців для органів і підрозділів кримінально-виконавчої служби та побажав плідної роботи.