Збір на тепловізор для наших захисників

Завдяки донатам від курсантів, студентів, працівників Академії, інших небайдужих громадян, а також значному донату, який внесли команда Ліги сміху «Ветерани космічних військ» та Ігор Ласточкін, вдалося придбати тепловізійний приціл для наших захисників.

Від Академії Державної пенітенціарної служби волонтерським збором керував заступник начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, керівник юридичної клініки Академії Антон Сікун. Збір було організовано Радою молодих вчених при Чернігівській ОДА, ГО «Правові експерти (PravoEX)», Радою молодих вчених Національного університету «Чернігівська політехніка», Радою молодих вчених ІСМАВ НААН.

Загалом за результатами збору придбали й передали два тепловізійних приціли та необхідні ліки для Чернігівської 119-ї окремої бригади територіальної оборони

Більш детально про збір, закупівлю та передачу можна дізнатись на сторінці Ради молодих вчених при Чернігівській ОДА.