Завітали з екскурсією до Київського НДІ судових експертиз

Співробітники,  курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби завітали до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, де мали змогу зануритися в атмосферу часів зародження вітчизняної судової експертизи, дізнатися про цікаві моменти з історії її становлення та розвитку. Екскурсія була організована в рамках співпраці установ.

Екскурсанти на власні очі побачили раритетні енциклопедичні видання минулого і сучасного періодів, які зберігаються у фондах та бібліотеці КНДІСЕ, та дізналися, яку літературу використовують експерти, реалізуючи свою професійну діяльність.

Науковий співробітник Відділу організації науково-дослідних робіт забезпечення діяльності Вченої ради та редакційно-видавничої діяльності КНДІСЕ Олена Юдіна розповіла про збірник «Криміналістика і судова експертиза». З моменту його заснування у 1964–1965 роках і дотепер на сторінках збірника висвітлюються ідеї нових напрямків розвитку судової експертизи, пропозиції щодо створення нових експертних методів дослідження.

Музей Київського науково-дослідного інституту судових експертиз було створено до 100-річчя з дня заснування установи. Слухачам розповіли про історичні етапи існування Інституту, надали цікаву інформацію про очільників закладу та види експертиз.

Особливий інтерес у гостей викликала інформація про міжнародне співробітництво КНДІСЕ, іноземних партнерів і спільне проведення експертних досліджень щодо авіакатастрофи малайзійського боїнга «MH-17» та боротьби з кіберзлочинністю.

Загалом, після зустрічі в екскурсантів залишились позитивні враження та нові знання про судово-експертну діяльність нашої держави.

За матеріалами Київського НДІ судових експертиз