Засідання вченої ради та збори трудового колективу

24 лютого відбулося перше засідання вченої ради Академії Державної пенітенціарної служби в 2023 році та збори трудового колективу.

Під час першого цьогорічного засідання вченої ради за результатами таємного голосування головою вченої ради було обрано в. о. ректора Академії кандидата історичних наук, доцента Юлію ПЕТРОВСЬКУ, яка в подальшому очолила роботу ради.

Про підсумки діяльності у 2022 році та основні завдання на 2023 рік доповіли проректори і керівники структурних підрозділів Академії Державної пенітенціарної служби. Також серед іншого розглянуто питання видавничої діяльності та вирішено актуальні питання сьогодення.

Під час зборів трудового колективу Академії в. о. ректора Юлія ПЕТРОВСЬКА проінформувала про результати першого засідання вченої ради, створення робочої групи з розроблення пропозицій щодо реорганізації Інституту підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Академії Державної пенітенціарної служби. До того ж Юлія Михайлівна представила колективу новопризначеного проректора Академії доктора юридичних наук, професора Вячеслава ПУЗИРНОГО, який очолить напрямок освітньої і наукової діяльності.

Своєю чергою Вячеслав Феодосійович окреслив основні напрямки роботи й майбутнього розвитку освітньої діяльності в підготовці фахівців, закцентував увагу на сучасних тенденціях та євроінтеграційному русі.