Засідання Спілки Рад молодих учених при МОН України

14 березня відбулось засідання Спілки Рад молодих учених. Із вступним словом виступив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Відповідно до порядку денного учасники розглянули питання щодо нової стратегії діяльності Рад молодих учених. Також обговорили основні завдання Спілки Рад молодих учених на квітень. Не оминули увагою проблеми, можливості та виклики в діяльності Рад молодих учених. Академію Державної пенітенціарної служби на засіданні представив заступник начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Антон Сікун.

Для довідки. Спілка Рад молодих учених – це постійний захід, який проводить Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану й перспектив розвитку Рад молодих учених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи. Порядок денний щомісяця формується відповідно до пропозицій молодих учених.