Засідання робочої групи з питань лікування залежностей

21–25 травня 2018 року в м. Київ відбулося засідання робочої групи з питань щодо розроблення програм лікування від наркозалежності для впровадження у виправних колоніях Державної кримінально-виконавчої служби України. У засіданні робочої групи, крім експертів Проекту «ДІЯ-ЄС» Оскара Хереро та Франциско Пако, взяли участь представники Академії: начальник кафедри психології Мірошниченко Оксана та доцент кафедри психології Дем’яненко Юля, а також представники Міністерства юстиції та Міністерства охорони здоров’я, секторів пробації та навчальних центрів: Хмельницького, Дніпровського та Білоцерківського.

Мета зустрічі – розроблення програм лікування наркозалежності засуджених (ув’язнених), які перебувають в установах ДКВС.

Під час зустрічі експерти ознайомили з міжнародними рекомендаціями щодо лікування наркозалежності у в’язницях, розповіли про досвід Іспанії(країну, яку вони представляли). Презентували нову програму лікування та запропонували проаналізувати цю пропозицію психологам, наркологам, лікарям-психіатрам з метою подальшого її вдосконалення та імплементації у виправних колоніях ДКВС.

Кафедра психології