Заняття з персоналом Академії щодо електронного декларування

27 лютого в рамках службової підготовки уповноважена особа з питань запобігання корупції полковник внутрішньої служби Олена ПАСІЧНИК провела в режимі відеоконференції заняття з персоналом Академії на тему «Електронне декларування: що потрібно знати».

Під час заходу розглянуто питання щодо останніх змін у законодавстві, що стосуються фінансового контролю.

Основну увагу приділено вирішенню актуальних питань, які виникають під час заповнення та подання декларацій, а саме: інформація про типи декларацій і терміни їх подання; хто належить до членів сім’ї суб’єкта декларування; особливості відображення відомостей про транспортні засоби, грошові активи, відображення відомостей про банківські та інші фінансові установи, в яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки; особливості відображення відомостей про фінансові зобов’язання та доходи, в тому числі подарунки.

Присутнім було презентовано сайти та реєстри, де суб’єкт декларування може знайти інформацію для заповнення декларації. А також наголошено про види відповідальності, яка настає у разі порушення заходів фінансового контролю.