Заняття в рамках курсу “Самодопомога плюс”

Трагедія, що сталася в Чернігові 19 серпня, не забувається. Багато з нас розгублені, налякані, дехто все ще не може оговтатися. Кожен сповнюється ненависті, коли проходить центром.

Саме тому варто особливо дбати про ментальний стан свій та людей поруч з нами, адже ми маємо залишатися сильними. Співробітники сектору виховної роботи відділу кадрового забезпечення та виховної роботи Академії Державної пенітенціарної служби 21 серпня долучилися до комунікаційної компанії “Ти як?”.

Для здобувачів вищої освіти в цей день було проведено заняття в рамках курсу «Самодопомога плюс» (Self-Help Plus (SH+)). Це мультипредметний курс самодопомоги в боротьбі зі стресом, розроблений за ініціативи Олени Зеленської Всесвітньою організацією охорони здоров’я для того, аби допомогти психіці бодай трохи відволіктись від того жаху.

Звернули особливу увагу на вправи, націлені на відвертання уваги від негативних думок, способи самоконтролю для зменшення рівня стресу та способи допомоги близьким людям, які потребують підтримки.

Пам’ятайте, що в контексті війни немає універсальних почуттів, які в усіх мають бути чи не бути. Будь-яка реакція на ненормальні дії з боку ворога – нормальна і найкраще, що ми можемо зробити – це вистояти та перемогти.