Законодавча влада в Україні: проблеми та тенденції розвитку

26 червня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби було проведено науково-практичний семінар на тему: «Законодавча влада в Україні: проблеми та тенденції розвитку», присвячений Дню Конституції України.

В роботі семінару взяли участь курсанти, студенти та викладачі Академії Державної пенітенціарної служби.

Мета семінару: Розглянути проблемні питання діяльності законодавчої влади в Україні та визначити тенденції її розвитку.

Учасники семінару творчо та різнопланово підготувались та виступили із доповідями.

Начальник кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби доктор юридичних наук, доцент Шумна Лариса Петрівна  в своїй доповіді звернулася до актуальних проблем здійснення законодавчої функції ВРУ.

Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби к.ю.н. Олійник Владислав Станіславович дав визначення  поняття парламентаризму та зупинився на проблемних питаннях діяльності законодавчої влади в зарубіжних країнах.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби к.ю.н. Самофалов Леонід Прохорович розповів про сучасні проблеми парламентаризму в Україні.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби д.і.н. доцент Пекарчук Володимир Михайлович в своїй доповіді звернув увагу на роль Верховної Ради України у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку сучасної України.

Викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби Шевченко Дмитро Михайлович розповів про історію розвитку парламентаризму в Україні

Курсант 122 навчальної групи Іван Година в своєму виступі дав загальну характеристику парламенту України.

Курсантка 122 навчальної групи Любов Малик  зупинилася в своїй доповіді на особливостях структури ВРУ та її чисельного складу.

Курсантка 122 навчальної групи Ірина Віхрова розповіла про особливості правового статусу народного депутата України.

Курсантка 121 навчальної групи Олена Гриб та курсант 122 навчальної групи Назар Гавриш  зосередилися в своїх доповідях на особливостях компетенції та порядку роботи ВРУ відповідно.

Присутніми було поставлено багато питань до доповідачів, з деяких питань виникла дискусія. Науково-практичний семінар досяг своєї мети.

Кафедра теорії та історії держави та права, конституційного права