Заходи з професійної орієнтації молоді в різних куточках України

Протягом двох тижнів представники Академії Державної пенітенціарної служби проводили заходи з професійної орієнтації молоді в різних куточках України.

Під час візитів персоналом Академії ДПтС було проведено збори з керівниками кадрових підрозділів установ виконання покарань обласних управлінь ДПтС України та доведено основні зміни, що стосуються вступу до відомчого навчального закладу, вимоги до абітурієнтів, а також продемонстровано матеріально-технічну базу, можливість творчого розвитку, взаємодію з міжнародними навчальними закладами, яку пропонує курсантам та студентам Академія.

З метою формування уяви про молодий, але перспективний навчальний заклад спільно зі співробітниками пенітенціарної служби областей, представники Академії ДПтС відвідали загальноосвітні школи та поспілкувалися з учнями випускних класів. Майбутнім випускникам був продемонстрований презентаційний відеофільм про Академію та роздані інформаційні матеріали щодо вступної кампанії 2017 року.

Почуте викликало щирий інтерес не лише у співробітників територіальних управлінь, але й у молоді, які були присутні на зустрічах, про що засвідчила велика кількість запитань з їх боку.

Сектор зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю