Міжнародний тренінг в рамках Проєкту “ДІЯ-ЄС”

18 листопада 2019 року на базі Академії Державної пенітенціарної служби розпочато тренінг з реалізації Програми реабілітації для засуджених та осіб, взятих під варту, з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин за підтримки міжнародного проєкту FIIAPP (Міжнародна та ібероамериканська фундація з адміністрування і громадської політики, що працює в рамках Проєкту “ДІЯ-ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності”).

Спікерами на заході виступають експерти з Іспанії: координатор Проєкту “ДІЯ-ЄС” Хосе Мануель Колорадас і експерти Проєкту Фернандо Ласала та Кармен Альваро. Учасниками тренінгу є: професорсько-викладацький склад та курсанти Академії, представники Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України, Міністерства охорони здоров’я Дніпровської філії та представники виправних колоній Сумської і Чернігівської областей та Борисполя.

Проєкт має на меті сприяти всебічному та збалансованому підходу ЄС щодо організованої та міжнародної злочинності. До того ж спрямований і на розбудову потенціалу для посилення міжрегіональної співпраці й координації правоохоронних органів у сфері протидії організованій злочинності і незаконному обігу наркотичних засобів вздовж “героїнового маршруту”, а також надання підтримки під час розробки політики в галузі наркотичних засобів і заходів щодо зменшення попиту на наркотичні засоби.