Загальні збори трудового колективу онлайн
11 січня 2021 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулись в режимі онлайн, з використанням платформи zoom, Загальні збори трудового колективу та розпочалися навчально-методичні збори науково-педагогічних працівників.
На Загальних зборах трудового колективу ректор Академії доктор педагогічних наук, професор полковник внутрішньої служби Олексій Тогочинський підбив підсумки діяльності Академії ДПтС у 2020 році та окреслив основні завдання на 2021 рік.
Навчально-методичні збори науково-педагогічних працівників Академії традиційно проводяться на початку року з метою аналізу ефективності організації та вдосконалення в Академії освітнього процесу, визначення завдань і шляхів подальшого розвитку закладу вищої освіти на поточний рік.
У проведенні навчально-методичних зборів взяли участь керівний склад Академії, факультетів та кафедр, начальники структурних підрозділів Академії ДПтС, працівники навчального відділу і науково-педагогічні працівники кафедр, працівники науково-дослідного центру.
Детальніше ознайомитись зі звітом ректора про діяльність Академії ДПтС у 2020 році можна за посиланням ›››