29 жовтня 2017 року Команда Академії ДПтС взяла участь у відкритій першості клубу «Атлант-V2» з бігу на 6 км, присвяченій пам’яті Юрія Зеляка. Курсанти гідно відстояли честь Академії, продемонструвавши наполегливий, стійкий характер та витривалість.
![Забіг пам’яті Юрія Зеляка](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/golovna-15.jpg)
29 жовтня 2017 року Команда Академії ДПтС взяла участь у відкритій першості клубу «Атлант-V2» з бігу на 6 км, присвяченій пам’яті Юрія Зеляка. Курсанти гідно відстояли честь Академії, продемонструвавши наполегливий, стійкий характер та витривалість.