З Днем Знань!

Дорогі першокурсники! Шановні викладачі, співробітники, курсанти, студенти!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року. Попереду нелегкий, але цікавий 2018/2019 навчальний рік, який, доречі, стане ювілейним для нашого навчального закладу.

1385260252-1-3Перші вересневі дні є початком нелегкого, але неймовірно цікавого шляху до здобуття знань, професійного становлення, формування свідомих громадян і справжніх патріотів, готових працювати заради розвитку України, творчо мислячих, прагнучих до пізнання, спроможних ставити перед собою мету та досягати її.

Впевнений, що колектив Академії здатний вирішувати найскладніші завдання, що постають на нашому шляху. Ми всі разом щодня працюємо на наше спільне майбутнє.

Сідаючи за студентські лави, пам’ятайте, що ви зробили дуже відповідальний вибір у своєму житті. Слід пройти навчання в Академії, як школу мужності та самопізнання. Шановні першокурсники, бажаю вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини, досягти своєї мети, зустріти добрих і надійних друзів, бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання курсанта чи студента Академії Державної пенітенціарної служби.

Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, щастя, нехай цей навчальний рік принесе всім безліч нових емоцій і творчих здобутків!

З повагою

ректор Академії

Державної пенітенціарної служби,

полковник внутрішньої служби О. М. Тогочинський