З Днем Української Державності!

Щиро вітаємо всіх громадян України з Днем Української Державності!

Сьогодні ми вже вдруге відзначаємо це важливе для кожного українця державне свято. Історія українського державотворення бере початок від заснування міста Києва – столиці Давньоруської держави, а поштовхом до її культурного розквіту стало хрещення України-Русі Володимиром Великим у 988 році. Відтоді наша держава пройшла складний шлях розвитку довжиною в більш ніж тисячоліття.

Кожен етап нашої історії формував нас свідомим та незалежним народом, який щосекунди доводить світові, що Україна – це могутня держава з багатовіковою історією, різноманітною культурою та дивовижними людьми. Святкуючи День Української Державності, ми визнаємо важливість титанічних зусиль сотень поколінь українців в боротьбі за незалежність та соборність нашої держави.

Сьогодні, попри скорботу через втрати кровопролитної російсько-української війни, ми горді та вдячні за подвиги наших героїв, які доблесно відстоюють щасливе майбутнє наступних поколінь.

Бажаємо вам віри у власні сили, поваги один до одного та успішного розвитку на своїй землі. Нехай патріотичний дух нашого народу ніколи не згасає!

Академія Державної пенітенціарної служби