З Днем науки!
Шановні науковці – учасники освітнього процесу! Щиро вітаю вас з Днем науки!
Це свято вшанування досягнень учених, якими ми по праву пишаємося, і на які покладаємо великі сподівання. Сьогодні, незважаючи на труднощі, наука в Україні має сучасні школи, а професіоналізм українських науковців цінується у всьому світі. Цим святом відзначаються здобутки й традиції як наших досвідчених учених, так і молодих науковців.
Академія Державної пенітенціарної служби по праву вважається не лише провідним закладом вищої освіти у сфері реалізації пенітенціарної політики, а й центром наукової думки. Щороку в Академії збільшується кількість науковців як серед викладацького складу, так і серед здобувачів вищої освіти, розвиваються теми досліджень та наукові напрямки, проводяться різноманітні міжнародні конференції. Курсанти, студенти і магістранти випробовують свої сили у власних розвідках та здобувають перемоги на конкурсах наукових робіт.
Бажаю колективу Академії нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху. Хай ніколи не згасають ваші прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення. Зичу кожному з вас міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та любові. Щастя, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким!
Ректор
полковник внутрішньої служби
Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ