З 45-ою річницею Академії ДПтС

15 вересня Академія Державної пенітенціарної служби перегортає чергову сторінку своєї майже піввікової діяльності.

45 років для закладу вищої освіти – юність, проте для Академії – це період становлення і невпинного удосконалення. Дивовижна історія закладу – це послідовний розвиток, коли з невеликої школи міліції 1978 року постає унікальний для всієї України провідний заклад Чернігівського регіону – Академія державної пенітенціарної служби.

За роки свого існування наш заклад перетворився на потужний конкурентоспроможний осередок вищої освіти зі значними здобутками, новітніми підходами до навчання та інноваційними технологіями.

Запорукою успіху є самовіддана робота всіх представників академічної спільноти. Вітаємо наших науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, аспірантів, випускників та весь колектив Академії з 45-ою річницею заснування.

Велика подяка тим, хто стояв у витоків та починав непростий шлях розбудови, тим, хто сьогодні невтомно вкладає свою енергію, знання та сили в навчальний процес та розвиток закладу та тим, хто обирає наш заклад відправною точкою для своїх наукових здобутків та освітніх досягнень!