Студентська практика в органах юстиції

Допомогти сучасному молодому поколінню обрати професію, підготувати студентство до свідомого вибору роботи юридичного спрямування та показати діяльність юриста-практика «зсередини» – мета, котру ставить перед собою Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області.

На сьогодні 54 практиканти проходять професійну підготовку в апараті Головного територіального управління юстиції та його структурних підрозділах. Майбутні правники – студенти Академії Державної пенітенціарної служби, Університету державної фіскальної служби України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Чим більше знає молода людина про юридичну професію, а в нашому випадку напрями діяльності органів юстиції та специфіку роботи відділів та секторів територіального управління, тим свідомішим буде її вибір у майбутньому.

Начальник територіального управління Олег Трейтяк розповідає молоді про реформи Міністерства юстиції, електронні сервіси для громадян, новації законодавства та ділиться власним досвідом побудови успішної юридичної кар’єри.

Команда управління запрошує студентство здобути практичні навички в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області чи його структурних підрозділах та спробувати себе в якості фахівців-правознавців.

За матеріалами

Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області