Курсанти Академії стали учасниками програми «Youthstage»

6 квітня курсанти 2-го та 4-го курсу юридичного факультету Колінько Софія та Адаменко Єлизавета були учасниками молодіжної програми «Youthstage», яка проходила у стінах Київської міської державної адміністрації.

Молодіжна платформа «YOUTHSTAGE» – проект, який впроваджується Київським молодіжним центром та спрямований на підготовку активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування.

Спікерами проекту виступили: Різноока Світлана – медіа-експерт, головний редактор ForUm, Лаура Овакімян – персональний консультант по стилю та іміджу, Анна Сімонян – піарник, помічник-консультант народного депутата України, Микола Волковський – помічник народного депутата, Ольга Круглова – керівник напрямку нелінійної юриспруденції в компанії UnderdogTheUnlawyers.

Курсанти ознайомилися з правилами спілкування зі ЗМІ, особливостями формування свого іміджу та образу, заходами запобігання розповсюдження приватної інформації, а також дізналися більше про роботу помічників народних депутатів. Усі спікери ділилися своїм досвідом, адже вони не скільки теоретики, а професіонали своєї справи. Їхні секрети і лайфхаки є необхідними та знадобляться кожному у сучасному суспільстві!

На цьому проект не закінчується, наступний етап включає в себе практичне завдання у вигляді написання індивідуальної програми.

Бажаємо їм успіхів.

Кафедра теорії та історії держави і права,

конституційного права