Європейський  день мов

30 вересня 2018 у Києві в приміщенні Британської Ради та Goethe-Institut відбулося святкування Європейського дня мов, що відзначається щорічно з 2001 року за ініціативи Ради Європи з метою сприяння та популяризації багатомовності в Європі.

Під час святкування Європейського дня мов відвідувачам пропонували активність на будь-який смак. Викладачі, курсанти та студенти мали можливість ознайомитися з діяльністю культурних інституцій та розмаїттям їхніх пропозицій, відвідали інформаційні заходи щодо навчання в цих країнах, пройшли пробні уроки з англійської, німецької та французької мов (SpeakDating) для підлітків та дорослих, провели природничі експерименти, використовуючи іноземну мову, брали участь у грі-конкурсі «Європа у пазлах». Усі бажаючі відвідали майстер-клас художнього перекладу «Скляний перекладач» і спробували свої сили у новій діяльності.

У бібліотеці відвідувачі змогли поринути у світ книжок та казок, а також у віртуальний світ за допомогою новітніх технологій.

Особливу зацікавленість у курсантів та студентів викликали музичні, танцювальні конкурси та спортивні змагання.

Свято справило на викладачів, курсантів і студентів незабутнє враження. Це було справжнє «побачення на 8 мовах».