Як курсанти в історичний музей ходили

За переказами та легендами, саме на свято Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня запорізькі козаки вирушали на зимівлю по своїх хуторах та зимівниках.

А курсанти юридичного факультету і студенти першого курсу під керівництвом викладачів кафедри економіки та соціальних дисциплін та кафедри іноземних мов відвідали Чернігівський історичний музей імені В. В.Тарновського.

Під час інтерактивної зустрічі наукові співробітники музею ознайомили гостей з унікальною колекцією речових і документальних пам’яток XVII–XVIII ст. : козацькими клейнодами, холодною і вогнепальною зброєю, гарматами, військовим спорядженням, посудом, одягом та речами, пов’язаними з іменами І. Мазепи, П. Полуботка, В. Кочубея, Л. Барановича, В. Дуніна-Борковського, Я. Лизогуба, М. Ханенка, І. Максимовича, Д. Ростовського, І. Скоропадського, К. Розумовського.