Я українець – моя мова українська

10 листопада 2017 року в рамках проведення в Академії Тижня культури української мови та мовлення курсанти зустрілись із кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Чернігівського національного технологічного університету Людмилою Василівною Зіневич, яка є ініціатором і координатором волонтерського проекту з вивчення української мови в місті Чернігові.

У своєму виступі Людмила Василівна згадала про причини виникнення українсько-російської двомовності, загальну мовну ситуацію в Чернігові, а також розповіла про шляхи підвищення рівня культури професійного мовлення майбутніх юристів.

Лейтмотивом її промови була думка про необхідність використання рідної мови кожним свідомим громадянином, адже українська мова є одним із факторів державної безпеки України.