X Всеукраїнська студентська наукова конференція

11 квітня 2018 року курсанти Академії Васильченко Олександр (125 гр.) та Харковенко Ольга (117 гр.), студентка Первак Аліна (135 гр.) під керівництвом доцента кафедри іноземних мов Шендерук Олени Борисівни взяли участь у X Всеукраїнській студентській науковій конференції  «Foreign Languages in Use: Academic and Professional Aspects», яка була організована Хмельницьким університетом управління та права (м. Хмельницький). На даному науковому заході виступали найкращі студенти – представники провідних вищих навчальних закладів України, серед яких наші курсанти та студентка відстоювали честь Академії, виступивши з доповідями за такими напрямками, як: правовий, мовний та країнознавчий аспекти. Наші курсанти виступили на високому науковому рівні та отримали грамоти.