30 листопада 2017 року курсант 3-го курсу юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби Володимир Николишин з доповіддю «”Творення добра” як спосіб наповнення життя сенсом» взяв участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції аспірантів та студентів «Втрата і знаходження сенсу в бутті людини: можливості психоаналізу, арт-терапії і філософської публіцистики», яка відбулася на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Організаторами конференції виступили Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Асоціація філософського мистецтва, Лабораторія метаантропологічних досліджень кафедри філософської антропології НПУ імені М.П. Драгоманова.

Кафедра економіки та соціальних дисциплін