Всі ми – різні, всі ми – рівні

Протягом тижня в Академії Державної пенітенціарної служби для здобувачів вищої освіти 1-го, 3-го та 4-го курсів юридичного факультету, студентів та слухачів магістратури, студентів 1-го курсу факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб проводились додаткові профілактичні заходи і роз’яснювальна робота щодо поширення небезпечної поведінки в молодіжному середовищі, про негативний вплив молодіжного руху «ЧВК Редан» та «Анти «ЧВК Редан». Також усіх попереджено про соціальні мережі, інтернет-челенджі та «групи смерті».

26 березня в Академії було організовано заняття з елементами тренінгових вправ «Всі ми – різні, всі ми – рівні». Присутні мали змогу взяти участь у диспуті на тему «Молодіжна субкультура: «челенджі смерті, TikTok» та створити колаж на тему «Світ толерантності».