Тиждень права:  дискусійний майданчик зі школярами

29 листопада 2017 року співробітники науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України за участю представників кафедр кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, фізичної підготовки, тактико-спеціальної підготовки в рамках проведення Всеукраїнського тижня права організували дискусійний майданчик на тему: «Права дитини в Україні» для старшокласників Чернігівського колегіуму № 11, ліцею № 15 та шкіл № 19  і   № 35.

Експертами виступали Трейтяк О. М., начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Кузьміна Л. О., начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області,  Дудка Н. О., начальник Чернігівського районного сектора Чернігівського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, Шолінян  В. Р.,  юрисконсульт Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які коментували позицію учнів, надавали рекомендації, консультації щодо дій у випадку порушення прав дитини.

Проректор Академії ДПтС Чебоненко С. О. в рамках профорієнтаційної роботи анонсував особливості вступу до навчання в Академії.

Учасники заходу ознайомилися з науковою бібліотекою Академії, отримали інформацію про наслідки перевищення меж необхідної оборони, переглянули виставку стрілецької зброї.