Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності

10 листопада 2017 року кафедра економіки та соціальних дисциплін Академії ДПтС долучилася до Всеукраїнського тижня фінансової грамотності. Одним з основних завдань проведення тижня фінансової грамотності в Україні було визначено підвищення фінансової грамотності населення, особливо нового покоління, дітей та молоді. У рамках рекомендованого Асоціацією нової економічної освіти плану заходів було проведено тренінг з курсантами 125 групи юридичного факультету та студентами 137 групи факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників, на якому учасники вчилися правильному плануванню власних фінансових заощаджень і витрат та формуванню «подушки фінансової безпеки».

Метою тренінгу було визначення стимулювання обачної та свідомої поведінки курсантів і студентів під час ведення особистих фінансів для раціонального планування їхнього фінансового майбутнього.

Підсумком тренінгу стало складання бюджету майбутнього літнього відпочинку та визначення обсягів заощаджень, які дозволять запланованому стати реальністю.

Кафедра економіки та соціальних дисциплін