Всеукраїнський освітній табір «Хорунжий»

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права було підготовлено курсантів Академії ДПтС– Васильченка Олександра, Симоненка Максима, Мокрія Антона, Личика Олександра та Клочай Даріюдо участі в третьому заїзді всеукраїнського освітнього табору «Хорунжий»у м. Ковель Волинської області.

Упродовж семи діб учасники здобували знання та практичні навички, які в майбутньому вони зможуть використовувати в різних життєвих ситуаціях.

Мета заходу – підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, формування патріотизму, активної громадянської позиції, здорового способу життя та свідомості захисника України в підростаючого покоління; підвищення інтересу молоді до фізичного виховання, презентація кращого досвіду громадської роботи в сфері спортивних заходів, подальша організація цих заходів учасниками на місцях.

Програма заходу була насиченою: гутірки (лекції), заняття з тактичної медицини, тімбілдингу та самоорганізації, сплав річкою, стрільби на військовому полігоні, пейнтбол. Проте й цей перелік не є вичерпним.

Щодня до табору прибували нові лектори, які проводили заходи, направлені на ідеологічне виховання в дусі патріотизму та любові до України. Кожного дня учасники переконувались у тому, що для досягнення результату треба працювати в команді і відповідати за свої вчинки.

Відвідування курсантами цього заходу мало також і профорієнтаційне значення. Майбутні абітурієнти були зацікавлені розповідями про Академію та про можливість вступу до неї. Кожен з них мав можливість почути про наш навчальний заклад, щоб зорієнтуватися в перевагах і зробити свій вибір. Випускники шкіл ознайомились з умовами вступу і навчання в Академії, отримали відповіді на запитання, що цікавлять. Обмін інформацією і відкритеспілкуваннякурсантівАкадемії з майбутніми абітурієнтами проходило жваво.

Кафедра теорії та історії держави і права,
конституційного права