Всеукраїнський Тиждень фінансової грамотності

12 листопада 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки та соціальних дисциплін, студенти факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб і курсанти факультету пробації долучилися до Всеукраїнського Тижня фінансової грамотності.

Одним з основних завдань проведення Тижня в Україні є підвищення фінансової грамотності населення, а особливо серед дітей та молоді. Саме тому запропонована науково-педагогічними працівниками кафедри програма заняття була побудована на тих ідеях всесвітнього руху із соціальної та фінансової просвіти дітей і молоді, які прищеплюють їм навички бюджетування власних коштів, ощадливості та прийняття обґрунтованих рішень під час планування і витрат грошей. У перспективі отримані навички покликані сприяти правильному розпорядженню власними коштами, досягненню матеріального добробуту в майбутньому та запобігати борговій залежності.

Для набуття практичних навичок раціонального розпорядження власними коштами присутнім було запропоновано розрахувати кількість, що необхідна для організації літнього відпочинку, та визначити суму грошей, які треба відкладати щомісяця на омріяну подорож.

 

Кафедра економіки та соціальних дисциплін