Всеукраїнський круглий стіл «Риторика медійного дискурсу»
26 листопада 2021 року кафедра іноземних мов Академії Державної пенітенціарної служби, яку представляла доцент кафедри Набок А. І., взяла участь у Всеукраїнському круглому столі «Риторика медійного дискурсу» в рамках науково-практичної конференції «Одеські діалоги культур: творчість, людина, мова». Проведення заходу відбулося під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством освіти і науки України, Київським національним лінгвістичним університетом та Українською асоціацією когнітивної лінгвістики та поетики на базі Одеської національної музичної Академії імені А. В. Нежданової.
У рамках дискусійного майданчика круглого столу були представлені наукові здобутки з таких тем: «Віртуальна реальність і когнітивна риторика медійного дискурсу в Україні», «Інтермедіальність і медійний імідж людини», «Канони класичної риторики у сучасних комунікативних умовах», „Людина в епоху «післяправди» та «фейкових новин»”. У виступі Набок А. І. було висвітлено нові інформаційні реалії в межах теми «СOVID-19: медійний етос, медійний патос та медійний логос в епоху інфодемії».