Запрошуємо до конкурсу “Junior-Блогер”

Запрошуємо до участі у масштабному конкурсі від ПАУ!

Пенітенціарна академія України запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти України до Всеукраїнського конкурсу контент-мейкерів «JUNIOR-БЛОГЕР»!

«JUNIOR-БЛОГЕР» – унікальна можливість продемонструвати свою креативність, медіанавички та нестандартні інтернет-рішення кожному, хто вміє писати цікаві статті, дописи та є активним користувачем соцмереж.

Конкурс проводиметься на платформах Tik Tok, Instagram, Facebook у відповідних категоріях:

  • «Junior тіктокер» (І, ІІ, ІІІ місце);
  • «Junior інстаблогер» (І, ІІ, ІІІ місце);
  • «Junior Facebook-блогер» (І, ІІ, ІІІ місце).

Для участі у Конкурсі необхідно не пізніше 1 червня 2024 року пройти реєстрацію в Telegram чат-боті за покликанням: //t.me/Eddy_pau_bot

Після реєстрації та перевірки зареєстрованих сторінок соцмереж згідно зазначених в Положенні конкурсу вимог учасники отримають на свою пошту матеріали про Академію, які потрібно буде розмістити на сторінках своїх соцмереж в зазначені в листі-запрошенні терміни.

Участь у Конкурсі безкоштовна і здійснюється на добровільних засадах. Переможців буде визначено відповідно до показників охоплення, кількості вподобань та позитивних коментарів під оприлюдненими матеріалами. До уваги також братиметься креативність та оригінальність розміщених матеріалів.

Детально з умовами конкурсу, а також його етапами і термінами можна ознайомитись у супровідних документах:

Інформаційний супровід та майбутні оголошення конкурсу будуть розміщені на офіційному сайті Пенітенціарної академії України та сторінках наших соцмереж:
🌐Facebook: //surl.li/prrvg
🌐Telegram: //t.me/pauminister
🌐Telegram-група для вступників: //t.me/pauvstup
🌐Instagram: //www.instagram.com/academy.pau/