Всеукраїнський форум студентського самоврядування

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права до участі у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування в м. Суми підготовлено курсантів 3-го та 1-го курсів юридичного факультету Академії ДПтС – Мокрія Антона та Фуканчик Вікторію.

З 17 по 20 жовтня 2018 року у Сумах відбувся захід при представництві BRITISH COUNCIL в Україні, Міністерства молоді та спорту України, участь в якому взяло 200 активних студентів та курсантів з різних міст України. Учасники слухали лекції, працювали в групах, над проектами, брали участь у дебатах та обговореннях.

Кожного дня на Форумі лектори ознайомлювали учасників з різними темами, які в основному були пов’язані з самоврядуванням та вдосконаленням роботи освітніх закладів. Також спікери розповідали про роль студентів та самоврядування в розвитку держави, про те, що саме від молоді залежить майбутнє України. Після закінчення кожного дня був час для Networking зі спікерами,організаторами та партнерами. В останній день була можливість для проведення панельної дискусії з представниками Міністерства молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України.

Родзинкою Форуму був перший запуск проекту «Останній студент», який поєднав у собі низку квестів, інтерактивів і конкурсів, направлених на об’єднання студентів в одне ціле та покращення умов і життя у вигаданому університеті.

Всеукраїнський форум студентського самоврядування – це можливість збагатитися новими знаннями, добре відпочити в компанії веселих і активних однодумців, заряджених позитивом та стремлінням до саморозвитку.