Всеукраїнська олімпіада з кримінального права

10–11 квітня 2019 року відповідно до наказу МОН України від 28 листопада 2018 року № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» третій рік поспіль у м. Кривий Ріг у стінах Донецького юридичного інституту МВС України проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права. Цього року в зазначеному заході взяло участь 66 здобувачів вищої юридичної освіти з 24 закладів вищої освіти України.

Від Академії Державної пенітенціарної служби в олімпіаді взяли участь переможці її 1-го етапу – слухачі магістратури Коваленко Владислав, Замура Каріна та Мартиненко Аліна. Очолював делегацію Академії доцент кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, кандидат юридичних наук Звенигородський О. М.

Протягом двох днів здобувачі вищої юридичної освіти з усієї України демонстрували свої знання в галузі кримінального права та творчі здібності, вирішуючи завдання ІІ етапу олімпіади з кримінального права.

Захід оцінювало авторитетне журі з представників провідних юридичних ВНЗ на чолі з його Головою Шаблистим Володимиром Вікторовичем – професором кафедри кримінального права та кримінології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктором юридичних наук, доцентом.

У цілому захід пройшов організовано, в дружній та доброзичливій атмосфері. Усім учасникам було вручено сертифікати та пам’ятні подарунки з символікою Донецького юридичного інституту МВС України.