Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров’я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя. Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД( синдром набутого імунодефіциту). СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Не залишились осторонь цієї проблеми студенти та курсанти Академії.

30 листопада 2016 року було проведено круглий стіл за участю представників Чернігівського обласного відділення «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНіД» на тему «Ми проти СНІДу». Даний захід дав можливість студентам та курсантам більше дізнатись про СНІД, спонукав до здорового способу життя та толерантного ставлення до ВІЛ – інфікованих людей.

1 грудня відбулась виставка стінних газет курсантів всіх курсів Академії до Всесвітнього дня боротьби зі СНіДом, які проявили творчу ініціативу та креативність мислення.

Сектор виховної та психологічної роботи