Всесвітній день боротьби зі СНІДом

01 грудня 2017 року в рамках відзначення  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом кафедрою психології й кафедрою педагогіки та гуманітарних дисциплін організовано і проведено науково-практичний семінар.

Мета семінару полягала у розширенні знань курсантів про шляхи запобігання розповсюдженню ВІЛ/СНІДу, зосередженні уваги на здоровому способі життя, формуванні ціннісних життєвих орієнтирів та вироблення поведінки, що сприяє профілактиці соціально-небезпечних захворювань за принципом «рівний – рівному». Студенти четвертого курсу Іваненко Наталія та Приліпко Максим ділилися своїми знаннями з курсантами першого курсу.

До участі в семінарі були запрошені поважні гості, а саме: заступник директора Чернігівського молодіжного центру Сімонова Ірина та старший науковий співробітник науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України Академії ДПтС Іваньков Ігор. На завершення семінару Сімонова Ірина презентувала роздатковий матеріал інформаційного характеру та запропонувала долучитись до соціальної акції з розміщенням фото в Instagram з хештегом #молодіжний_захистисебе! #molodizhny_saveyourself!

Кафедра психології