Вручення студентських квитків

06 жовтня 2016 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулася традиційна подія — вручення студентських квитків.

На урочистому зібранні цього року студентські квитки отримали студенти першого курсу спеціальності «Право» та «Психологія».

З вітальною промовою виступив проректор Академії ДПтС Чебоненко Станістав Олегович, побажавши їм успіхів у навчанні та натхнення для досягнення поставленої мети. Також порекомендував студентам користуватися усіма доступними ресурсами Академії: бібліотечно-інформаційним центром, комп’ютерними класами, консультаціями та лекціями досвідчених викладачів та закликав не нехтувати можливістю повноцінного навчання, оскільки вступ до Академії ще не передбачає автоматичної видачі дипломів.

Першокурсників зі знаменною подією також привітали начальник факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників та куратори груп.

Після привітальних слів кожен з присутніх студентів почув своє ім’я та під супровід оплесків отримав свій омріяний квиток до студентського життя.

Сектор зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю